wtorek, 30 kwietnia 2013

Wielki powrót konsjerża Tomasza i Hotelu 52 Koniec złej passy Bobka

Wielki powrót Hotelu 52!


Telewizja Polsat stawia na seriale! Na antenę powróci "Hotel 52", który zastąpi "Przyjaciółki". Nowością będą dwa seriale - "Więcej do kochania" oraz "To nie koniec świata".
Akcja siódmego sezonu serialu "Hotel 52" ma skoncentrować się na trzech męskich postaciach - konsjerża Tomasza, granego przez Filipa Bobka, Andrzeja (Marek Bukowski), który będzie kierować hotelem oraz Igora (Kamil Kula).
Stacja Polsat postanowiła zrobić przerwę w emisji "Przyjaciółek" ze względu na ciąże trzech głównych bohaterek produkcji (Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Anity Sokołowskiej). Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczną się w grudniu tego roku, a serial pojawi się na antenie dopiero wiosną 2014 - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

- W miejsce "Przyjaciółek" jesienią pokażemy "Hotel 52" - zapowiedział Jarosław Sander, szef redakcji filmowej Polsatu. To spore zaskoczenie, ponieważ, jak donosiliśmy w grudniu ubiegłego roku, Polsat zrezygnował z dalszej produkcji serialu. - Odcinki zostały już napisane, bo serial miał  pierwotnie wejść do realizacji - zdradza Sander.

W siódmej serii "Hotelu 52" zabraknie odtwórczyni głównej roli - Laury Samojłowicz.  Magdalena Cielecka będzie pojawiać się gościnnie, a nową twarzą serialu ma zostać Weronika Rosati. Za reżyserię 13 nowych odcinków odpowiedzialny jest Grzegorz Kuczeriszka. Zdjęcia do serialu ruszają w połowie czerwca.


W ubiegłym tygodniu zakończyła się realizacja pilota serialu "Więcej do kochania" (roboczy tytuł "2 XL"). Produkcja będzie opowiadała o dwóch kobietach, które zmagają się z nadwagą. - Nadwaga to problem wielu współczesnych kobiet, dotąd nie był to wątek główny w serialach - mówi Sander. - Będzie to obyczajowo-komediowa, lekka produkcja - dodaje.
W rolach głównych występują Elżbieta Romanowska (znana z seriali "Ranczo", "M jak miłość" i "Pierwsza miłość") oraz Barbara Kałużna ("Hotel 52", "Ojciec Mateusz", "Pierwsza miłość"). W obsadzie znaleźli się także Natalia Klimas, Filip Bobek i Przemysław Sadowski.
Jeżeli "Więcej do kochania" spodoba się badanym, trafi do jesiennej ramówki Polsatu zajmując miejsce serialu kryminalnego "Na krawędzi". - To produkcja, która była planowana na jeden sezon - komentuje Sander.

W wiosennej ramówce stacji ma pojawić się serial "To nie koniec świata". Będzie to historia bogatego warszawskiego playboya, który nagle traci pracę i mieszkanie. Ponieważ w spadku otrzymał dom na wsi, zamierza go sprzedać, by odzyskać gotówkę. Kiedy jedzie na miejsce okazuje się, że pół domu należy do dziewczyny, która właśnie uciekła sprzed ołtarza (w tej roli ma wystąpić Karolina Gorczyca)... Z początku chłodne relacje bohaterów zamieniają się w uczucie.
Serial ma być realizowany na Lubelszczyźnie, a zdjęcia do niego ruszą w lipcu tego roku. W obsadzie mają się znaleźć także Dorota Pomykała i Magdalena Lamparska.

źródło: http://www.swiatseriali.pl/seriale/hotel-52-537/news-wielki-powrot-hotelu-52,nId,958573
                                                
Koniec złej passy BobkaZagra w nowym serialu

Gdzie go zobaczymy?

Filip Bobek w serialu "Więcej do kochania" fot. ONS
Ostatnio Filip Bobek zniknął z seriali i sporadycznie gościł na ekranach. Jednak ku uciesze fanek, przerwa
od pracy nie potrwa długo i już wkrótce znów zobaczymy go w kolejnych produkcjach. Tym razem aktor
zagra w serialu "Hotel 52" i nowym "Więcej do kochania". Gwiazdor zagra główną rolę, gdzie
tradycyjnie wcieli się w postać amanta. Jego serialową żoną będzie piękna i ambitna
Natalia Klimas.
- Byłem mile zaskoczony tą propozycją. Cieszę się, że "Hotel 52" powraca na ekran. Zapowiada się wiele ciekawych wątków. - tłumaczy lakonicznie Bobek w rozmowie z "Grazią".

To już mamy pierwszy plus tegorocznej jesieni. Oby więcej takich

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz